najintymniejsza ze wszystkich Twoich przyjaciółek

Komplety

niedziela, 08 lutego 2009

W poprzedniej części zaprezentowałam komplet - kusidełko dla Małobiuściastej. W tej części pokażę komplet dla Biuściastej, który podejrzałam na Stanikomanii.

Przyjrzyjmy się bliżej walentynkowemu kompletowi Mimi by Pureda

Komplet występuje w dwóch wersjach kolorystycznych: białej cream (z czerwonymi i czarnymi serduszkami) oraz niebieskiej water blue (z różowymi serduszkami). Jak na kusidełko, pas do pończoch jest wykonany bardzo starannie. Posiada metalowe żabki oraz metalowe regulatory - co daje gwarancję nie odpięcia się pończochy oraz nie opadnięcia jej w rejony kolan. Nie zaryzykowałabym założenia pończoch z tym pasem na długi spacer, ale na każdą inną okazję - tak. Zwracam uwagę na to, iż w białym komplecie występują regulatory oraz żabki w kolorze złotym, natomiast w komplecie niebieskim są one srebrne. Marszczona podwiązka wspomaga metalowy regulator, a przy tym wygląda bardzo oryginalnie - w większości pasów są to gładkie, jednolite paski.

Motyw marszczeń powtarza się na ramiączkach biustonosza, które dodatkowo są ozdobione kokardkami. Biustonosz to miękki balkonik dostępny od obwodu 65 (30) do 90 (40) oraz od miseczki D do H. Przypomninam, że żaden biustonosz nie będzie dobrze leżał, jeżeli nie będzie w prawidłowym rozmiarze

Do kompletu brakuje nam już tylko majteczek. Mamy do wyboru szorty (shorts) lub stringi (thong), oczywiście także w dwóch wersjach kolorystycznych. Jeżeli wybierzemy szorty, musimy pamiętać, że koronka będzie wyglądała zza pasa. Natomiast, gdy wybierzemy stringi, będą one prześwitywać przez pas. 

 

Zdjęcia pochodzą ze sklepu internetowego Bravissimo.

17:37, malagracja , Komplety
Link Dodaj komentarz »
sobota, 07 lutego 2009
Wśród nas są wielbicielki pasów do pończoch, zarówno praktykujące oraz nie praktykujące. Jednak nie trudno o wspólny mianownik dla obu tych grup: pasy - kusidełka. Kusidełka nie posiadają ani właściwości modelujących figurę, ani podwiązek w większej ilości niż 4, ani dobrze trzymających pończochę żabek - brzmi okrutnie, prawda? Jednak ogromnym plusem kusidełek jest to, że bez problemu kupimy je w komplecie z majteczkami i biustonoszem. No i oczywiście, są niezastąpione podczas romantycznego wieczoru, chociażby 14 lutego. 
 
Moim kusidełkowym faworytem jest komplet La Senzy
 
Satynowy pas posiada dwie warstwy ozdobnej koronki, satynowe osłonki na żabki oraz malutką kokardę. Całość wygląda bardzo fajnie i nie kiczowato. To co nałożymy pod pas zależy od naszych upodobań, gdyż mamy dwie opcje: szorty lub szersze stringi (thong). Ja bym wybrała opcję stringów. Prawdopodobieństwo, że będą wystwać spod pasa jest mniejsze. Biustonosz to gąbkowany push-up, suto zdobiony koronką. Jest dostępny od obowdu 70 (32) do 85 (38) oraz w miseczkach od A do F. Małobiuściasta wielbicielka kompletów - kusidełek być może znajdzie coś dla siebie, niech tylko pamięta żeby dobrze dobrać rozmiar stanika.
 
Być może to właśnie tegoroczone Walentynki będą pierwszą
okazją do nałożenia pasa do pończoch?
 
  
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Zdjęcia pochodzą z internetowego sklepu La Senza.
20:07, malagracja , Komplety
Link Dodaj komentarz »


Kontakt Kontakt

O nasLicencja: Wolny Szablon