najintymniejsza ze wszystkich Twoich przyjaciółek

Akcesoria

sobota, 28 marca 2009

Czy Fizie szyj± albo planuj± szyć pasy? Jeli tak, to zapewne przyda się Wam ta notka, w której dowiecie się gdzie zaopatrzyć się w żabki, regulatory i inne akcesoria potrzebne do różnego rodzaju przeróbek czy szycia pasów. Osobicie sprawdziłam, że szukanie tego typu rzeczy w kraju to marnowanie czasu, więc jak zawsze przenosimy się poza granice

Wycieczkę zaczynamy od sklepu, dzięki któremu dowiedziałam się, że nie jestem dziwakiem szukaj±cym żabek pasuj±cych do 15mm gum i jednak takie się produkuje, co więcej w kilku wariantach. Ba! Nawet kto to kupuje! Oprócz moich upragnionych niewymiarowych żabek Sewing Chest w swojej ofercie ma również inne o szerokoci: 10, 12, 15, 20, 25, 28mm. Czujecie się dopieszczeni? Bo ja tak! Zapinki o szerokoci 20mm dostępne s± w wersji srebrnej i złotej (czę¶ć metalowa), z białym, czarnym lub przezroczystym (silikonowym) spodem, dzięki czemu nie będ± gryzły się nawet z najbardziej kolorowym pasem. Ceny produktów również s± zachęcaj±ce: 15mm i 20mm srebrne 0,20£, 20mm złote 0,30£, 28mm 0,35£. Oprócz żabek w sklepie znajdziemy regulatory (20,23,26,30mm), tamy/gumy, oraz topclipy służ±ce do przyczepienia podwi±zki utrzymuj±cej pończochę np. do gorsetu czy pasa do pończoch ze zbyt mał± iloci± podwi±zek. Dla tych którzy maj± obawy odnonie swoich zdolnoci krawieckich, Sewing Chest przygotowało gotowe do przyszycia lub doczepienia podwi±zki o szerokoci 16 i 20mm w kilku wariantach kolorystycznych.

www.corsetmaking.co.ukwww.corsetmaking.co.uk

www.corsetmaking.co.ukwww.corsetmaking.co.ukwww.corsetmaking.co.uk

Sklep Vena Cava Design oferuje żabki w trzech kolorach czarnym, białym oraz różowym o szerokoci 19 i 28mm, pasuj±ce regulatory, topclipy oraz tamy do podwi±zek a także całe, gotowe podwi±zki po równie przystępnej cenie.

Gotowe podwi±zki (doczepiane) z ciekaw± regulacj± możemy nabyć w sklepie Fairy Goth Mother za 1.25£, niestety jedynie w kolorze czarnym.

www.venacavadesign.co.uk www.venacavadesign.co.uk
www.venacavadesign.co.ukwww.fairygothmother.co.ukwww.stockingshowcase.comwww.stockingshowcase.com

Sklep Stocking Showcase proponuje nam białe i czarne żabki w trzech szerokociach (12, 16, 19mm) z różnym systemem doł±czania wszywane i doczepiane oraz gotowe podwi±zki (również białe i czarne) o szerokoci 12mm z metalowymi regulatorami, cena niestety już mniej przystępna: żabka - 1$, podwi±zka - 1.40$, ale przy większych zamówieniach istnieje możliwo¶ć wynegocjowania zniżki.

żabki
A na koniec, dzięki uprzejmoci Pinupgirl, mam dla Was zdjęcie jedynych metalowych żabek, z którymi spotkałam się w polskich pasmanteriach. Oczywicie dostępne w całej gamie barw tzn. w kolorze białym, czarnym i beżowym! A jakże! Zachęcam jednak do dzielenia się adresami pasmanterii w Waszych miastach, gdzie można je dostać.


Kontakt Kontakt

O nasLicencja: Wolny Szablon