najintymniejsza ze wszystkich Twoich przyjaciółek
wtorek, 19 stycznia 2010

Sezon póki co mamy wybitnie nie-pończochowy, mimo to w sklepach sporo nowości. Między innymi rodzime nylony.pl zaskakują nas co raz to nowymi modelami pasów do pończoch nylonowych.

Naszą uwagę szczególnie przyciągnęły produkty Nylonessa&Rago uszyte z cienkiej siateczki nylonowej. Wreszcie dostajemy upragnione delikatne, ale nadal klasyczne pasy (wzorowane na Rago 22), które zapewnią komfort noszenia bardziej "wymagających" pończoch jak nylonowe, jedwabne, czy z microfibry. Na wyróżnienie zasługuje Rago Satin, który świetnie nadaje się na pierwszy "porządny pas" ze względu na dość wysokie podcięcie z przodu, cieńsze podwiązki (15mm) i ciekawe połączenie materiałów. Tym sposobem otrzymujemy "nylonowe kusidełko", czyli miks odpowiedniego podtrzymania pończoch nylonowych z kuszącym wyglądem:)

Rago Sheer rago satin

Rago 140

 

 

 

Na takie samo miano zasługuje pas Rago 140, czyli Rago 22 w wersji lacette - wykonany ze wzorzystej grubszej siateczki. Zagościł on w mojej kolekcji i nie zamierzam się z nim rozstawać:) Poza niecodziennym wyglądem należy wspomnieć o świetnym profilowaniu sylwetki - brzuszek i boczki nie mają szans;) Niebawem recenzja...

 

 

 

Kolejną nowością są pasy marki Kiss Me Deadly: Vargas Longline, czyli połącznie pasa typu girdle z waist chincher, Vargas Girdle - typowy pas o kroju girdle oraz L'amour Waspie.

Vargas Longline L'amour Waspie

Nieco odbiegając od tematyki naszego bloga, warto również przyjrzeć się gorsetom firmy Nylonessa - ze wszytymi zaczepami na sześć podwiązek i co ważne, wyróżniającym się atrakcyjną ceną.

Evita

To nie koniec nowości, w tym roku mają pojawić się nowe pasy według pomysłu właścicieli sklepu - nie zabraknie koronek i innych uwodzicielskich elementów spotykanych w pasach sypialnianych, oczywiście wszystko to połączone z odpowiednią konstrukcją pasa dającą stabilne podtrzymanie pończoch nylonowych. Cztery nowe modele mają pojawić się w kilku różnych kolorach - nie tylko czerni, bieli i beżu jak w przypadku większości dostępnych pasków.

Zdjęcia pochodzą ze sklepu nylony.pl

21:14, monissska , Inne
Link Komentarze (9) »
sobota, 16 stycznia 2010

 

Candy

Z opiniami, że szerokie, pełne pasy są babcine i aseksualne spotykałam się bardzo często, a skąpe paski z cienkich tasiemek zdecydowanie przeważały w sklepach przez ostatnie lata, pasy wysokie oferowali głównie producenci bielizny modelującej, ograniczając się tylko do podstawowych kolorów. Ale moda lubi powracać. Producenci bielizny oferują nam również pasy szersze, a przy tym bogato zdobione i w ciekawym wzornictwie. Warto podkreślić, że szersze pasy oferują lepsze podtrzymanie (pas nie obraca się wokól bioder) i są łaskawsze dla naszej figury (naciąg pończoch jest rozłożony na wiekszą powierzchnię, dzięki czemu można uniknąć efektu wpijania się paska w ciało), a niektóre mogą wręcz mieć lekkie właściwości modelujące. Na zdjęciach kilka przykładów bielizny inspirowanej pasami półpełnymi lub typu girdle czy waist cincher.

beauty night silver

Wybrałam dziś dla Was kilka propozycji. Szersze, czasami usztywniane fiszbinami pasy można znaleźć między innymi w ofercie firm: Axami, Mia Doux, Beauty Night Fashion,Sarien (zdjęcia), Vanity Fair, Gorsenia, Konrad, Shirley Of Hollywood. Trudno tutaj nie wspomnieć o markach od dawna oferujących pasy inspirowane klasycznymi krojami, ale dzięki materiałom i wykończeniom prezentującym się bardzo współcześnie, jak Kiss Me Deadly (zdjęcie) czy What Katie Did.

axami kiss me deadly

 

Zdjęcia:

Komplet Candy, Mia Doux: www.oui.pl/bielizna_erotyczna/komplety/Komplet_Candy/

Pas Carmen, Beaty Night Fashion: www.sisi.pl/bieliznaerotyczna/bielizna/gorsety-night-beauty-fashion---carmen/id/1159/

Pas Silver, Sarien: www.oui.pl/na_nogi/Pas_do_ponczoch_Silver/

V-1202, Axami: www.axami.pl/kolekcja,v1201ampv1208,149.html

Vargas Girdle, Kiss Me Deadly: www.kissmedeadly.co.uk/collections/vargas-girdle

 

19:08, pinupgirl_dg , Pasy
Link Komentarze (14) »


Kontakt Kontakt

O nasLicencja: Wolny Szablon